Poznaj nasz Zespół

Michał Geraszek

Michał Geraszek

Z nieruchomościami związany jestem od 15 lat. Najważniejsza jest dla mnie relacja z klientem, niezależnie od tego czy poszukuje nieruchomości czy też ją sprzedaje. Moją zasadą jest przede wszystkim wysłuchanie klienta, aby pomóc mu zrealizować jego indywidualne potrzeby i spełnić oczekiwania. Dbam o obopólny komfort i poczucie bezpieczeństwa każdej ze stron transakcji. Potrafię działać nieszablonowo,dlatego często szukam nieoczywistych, ale skutecznych rozwiązań. Uważam, że rynek nieruchomości potrzebuje profesjonalnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania. Praca w branży nieruchomości jest dla mnie największą pasją i daje mi poczucie satysfakcji.

Konrad Bajerski

Konrad Bajerski

Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się od własnych zakupów inwestycyjnych oraz od zdobycia licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami w roku 2009. Wymagany wówczas kurs w postaci ukończenia studiów podyplomowych dał mi poczucie rzetelnego przygotowania do zawodu. Praca ta jest pasjonująca, bo zajmuję się tym co lubię, a przy okazji poznaję wielu nowych ludzi. Moja dewiza na sukces to sumienność, dokładność i przede wszystkim uczciwość. Dlatego zawsze tak doradzam moim klientom, jakbym to ja był na ich miejscu. Dzięki temu moi klienci czują się bezpieczni, a ja mam powód do satysfakcji. Nieruchomość to wartość ponadczasowa. Dlatego praca z nimi jest wyjątkowa !

Dorota Klimek

Dorota Klimek

Jestem absolwentką dwóch kierunków ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Moje całe życie zawodowe związane jest z branżą finansową, posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy eksperta kredytowego. Państwa potrzeby są dla mnie najważniejsze, indywidualnie dobiorę dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie, jednocześnie przeprowadzę przez wszystkie procedury z nim związane. Najcenniejszym kapitałem jest dla mnie wiedza i doświadczenie - to dzięki nim znajdę dla Państwa bezpieczne, optymalne i nieoczywiste rozwiązanie finansowe, również w trudnych sytuacjach.