Blog

  • Data dodania: 22.03.2023
  • Autor wpisu: Magdalena Geraszek
Pracując w branży nieruchomości nie można pozwolić sobie na przerwę w swoim rozwoju. Cudownie byłoby móc uczestniczyć we wszystkich szkoleniach specjalistycznych i rozwojowych, ale nie zawsze jest taka możliwość. W nawet najbardziej napiętym planie dnia zdecydowanie warto wygospodarować jednak trochę czasu na czytanie. Jakie książki w mojej ocenie mają istotność w pracy pośrednika/zarządcy?

1. Dale Carnegie – Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Należę do tych, którzy podobnie jak miliony innych czytelników, w tym światowi liderzy biznesu i polityki uważają tę książkę za niezmiernie cenną i przyczyniającą się do polepszenia relacji zarówno towarzyskich i biznesowych. Dla mnie ta książka jest wytrychem do naszego umysłu, który pozwala lepiej zrozumieć i poprawić relacje międzyludzkie.

2. Joseph Murphy - Potęga podświadomości

To jeden z pierwszych poradników jakie przeczytałam. Mówią, że ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia „Rób tak, jakby to już było rzeczywistością, a stanie się nią” Czuję to!

3. Łukasz Kruszewski - Marka Agenta

Książka porusza ważne kwestie budowania długotrwałych relacji z klientami i za to najbardziej ją cenię. Ten poradnik idealnie łączy teorię z praktyką. W książce można znaleźć wiele odpowiedzi na pytania ja budować silną markę, skutecznie promować się i sprzedawać więcej.

4. Brian Tracy – Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Jeśli czujesz, że zbyt często mówisz “jutro się tym zajmę”, to nie odkładaj przeczytania tej książki zbyt długo. To książka dla ludzi biznesu i prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia. Brian Tracy jest nie bez powodu zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie. Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestselerów.

5. Maciej Kamiński Zarządzanie najmem lokali w praktyce 

Głównym celem opracowania tej książki jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz narzędzi, dzięki którym proces zarządzania portfelem nieruchomości klientów stanie się profesjonalny i wydajny.

Czytajmy zatem😊 Miłej lektury!