Banino, ul. Bajeczna, 101.5m² + poddasze, ogród

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
999 000 PLN , Pow. 101,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
101,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Banino , Bajeczna
Rok budowy:
2016
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GN112923
Powierzchnia działki:
262 m2
Cena za m2:
9 842 PLN
Geraszek Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z ogrodem położony w miejscowości Banino - cieszącej się niezmiennym zainteresowaniem mieszkańców całego Trójmiasta. Prezentowana nieruchomość to jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2016 roku. Teren nieruchomości jest ogrodzony, a do nieruchomości przynależy 1 miejsce postojowe. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku to 101,5m² + 28m² poddasze.

Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: duży salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, WC, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap, piętro: 3 sypialnie, łazienka, korytarz, poddasze: wykończone i ocieplone, wejście z korytarza na piętrze schodami składanymi. Całość zaaranżowana w nowoczesnym klimacie i modnej kolorystyce. W cenie nieruchomości kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD.

Dodatkowo dom jest wyposażony w system alarmowy i czujnik dymu, posiada aktualne protokoły w zakresie serwisu kotła grzewczego gazowego, kontroli przewodów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych, serwisu instalacji elektrycznej, w salonie dodatkowy przewód kominowy umożliwiający montaż kominka.

Sama lokalizacja cieszy się wspaniale rozwiniętą infrastrukturą, bogato rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym, w okolicy znajduje się wszystko, co potrzebne do funkcjonowania, a nowo powstająca obwodnica kaszubska to dodatkowy atut zapewniający bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Trójmiastem.

Pozostałe informacje dostępne u opiekuna oferty

Magdalena Geraszek
magdalena.geraszek@geraszek.pl
tel. 734 106 392

Nieprawidłowy adres E-mail