MAGDALENA GERASZEK - właścicielka biura

Jestem licencjonowanym zarządcą nieruchomości (licencja nr 30930) oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 16332). Z zaangażowaniem i odwagą zdobywam nowe doświadczenia, aby jeszcze lepiej móc spełniać potrzeby Klientów. Wartościami, którymi kieruję się w swojej pracy są profesjonalizm, wysoka jakość i kultura. Ogromnie ważne jest dla mnie budowanie wspaniałych relacji z klientami. To ich pozytywna opinia, zadowolenie i kolejne polecenia są dla mnie wyznacznikiem sukcesu, najlepszą nagrodą i motywacją do pracy.

E-mail: magdalena.geraszek@geraszek.pl
Telefon: +48 734 106 392MICHAŁ GERASZEK - Ekspert dziedzinowy, założyciel marki

Z nieruchomościami związany jestem od 16 lat. Najważniejsza jest dla mnie relacja z klientem, niezależnie od tego czy poszukuje nieruchomości czy też ją sprzedaje. Moją zasadą jest przede wszystkim wysłuchanie klienta, aby pomóc mu zrealizować jego indywidualne potrzeby i spełnić oczekiwania. Dbam o obopólny komfort i poczucie bezpieczeństwa każdej ze stron transakcji. Potrafię działać nieszablonowo,dlatego często szukam nieoczywistych, ale skutecznych rozwiązań. Uważam, że rynek nieruchomości potrzebuje profesjonalnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania. Praca w branży nieruchomości jest dla mnie największą pasją i daje mi poczucie satysfakcji.

                                                                                                                                   E-mail: michal.geraszek@geraszek.pl

 

                                                                                                                               PAULINA MAKOWSKA - Ekspert kredytowy

Paulina skutecznie doradzi zarówno od strony wyszukania najlepszej oferty kredytowej, jak i zadbania o wszelkie formalności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasz ekspert znajdzie dla klientów Geraszek Nieruchomości bezpieczne i optymalne rozwiązanie finansowe, również w trudnych sytuacjach.


skorzystaj z formularza kontaktowego