Żukowo, 100-lecia Niepodległości

Działka (Budowlana) na sprzedaż
206 000 PLN , Pow. 917 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
917 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żukowo , 100-lecia Niepodległości
Numer oferty:
GN581703
Cena za m2:
225 PLN
Geraszek Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żukowie (miasteczku położonym nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim). Oferowana na sprzedaż działka jest w kształcie prostokąta i ma powierzchnię 917 m2. Obwód wynosi 123 m. Teren jest obecnie nieogrodzony. Zabudowa sąsiadująca to liczne domy jednorodzinne.
Media: prąd, gaz oraz woda.
Działka objęta MPZP: Uchwałą nr XXI/253/2020 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 28 kwietnia 2020 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi miasta Żukowo działka położona jest na obszarze oznaczonym symbolem 7-MN tj. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Żukowo znajduje się w odległości około 20 minut Gdańska i tyle samo od Gdyni.
Sama lokalizacja cieszy się wspaniale rozwiniętą infrastrukturą, bogato rozbudowanym zapleczem handlowo- usługowym. W okolicy znajduje się wszystko, co potrzebne do funkcjonowania, a nowo powstająca obwodnica kaszubska to dodatkowy atut zapewniający bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Trójmiastem.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Pozostałe informacje dostępne u opiekuna oferty
Magdalena Geraszek
magdalena.geraszek@geraszek.pl
tel. 734 106 392
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura Geraszek Nieruchomości zarówno w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jak i zarządzania wspólnotami oraz zarządzania najmem.
Należymy do Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Nieprawidłowy adres E-mail